evitcelloC retsasyD

Kollektiiv alternatiivseid artiste üle Eesti.

Dysaster Fouding Father

ytsyM

Mysty on Tartu produtsendi prodhannese sooloprojekt, milles ta ühendab enda erinevaid ja laialdasi muusikalisi ideid, et luua müstilisi ja emotsioonirikkaid helimaastikke. Ta on pühendunud ennast muusikale ning sellest on saanud lahutamatu osa tema elust. Dysasteriga tahab Mysty murda muusika tööstuses tekkinud tavasi, milles ta on pidanud pettuma.

Mysty
Dysaster Fouding Father

ruovyD

Dyvour on Tartumaal tegutsev eksperimentaalmuusik. Tema eesmärk on murda žanrite piire ja luua midagi omapärast, mis eelkõige meeldib talle endale. Alternatiivrokk, ambient, noise, hip-hop - ükski žanr ei ole tema jaoks puutumatu. Dysaster on kui pikendus tema tahtest luua piirideta ning aidata teistel teha sama.

Dyvour
Dysaster Fouding Father

ummiM

Pärast video- ja fotograafiast tüdinemist alustas Mimmu oma muusika teekonda koos Supiköögi Poistega. Olles teinud kolm aastat muusikat SKP'ga, on Mimmu valmis ka seiklema väljaspoole nende stiili ning avastama, milleks ta on suuteline. Tema debüüt projekti saab kuulata 2022 sügisel.

Mimmu
Dysaster Warrior

liibeDynnhoJ

JohnnyDebiil on 18 aastane Tallinna muusik, kelle muusika segab kokku nii ekperimentaalset elektroonilist muusikat kui ka punk rock-i.

JohnnyDebiil
Dysaster Warrior

retsinakaneB

Benakanister on Eesti underground räpp skeenes tuntust kogunud artist. Tema muusikast kostub nii auto-tune'i rikkaid vokaale, süngeid instrumentaale kui ka kõikehõlmavat eeterlikkust, mis viib kuulaja teisele planeedile. Benakanister on esinenud Eesti Hip-Hop Festivalil ning tema tähelend on vaid algfaasis.

Benakanister
Dysaster Warrior

disioP igöökipuS

Supiköögi Poisid on noorte Tartu räpparite koosseis, kelle muusikas kostub Soundcloudile iseloomulikku rõsket kõla. Peamisesse koosseisu kuulub prodhannes, Vello, Dalla Hustlin ja Suur tulu ning auliikmeteks on ka Dyvour ja Benakanister.

Loading

-Siim Nestor

Supiköögi Poisid
Dysaster Warrior

lanoisuleD

Delusional on salapärane produtsent ja artist. Tema peamiseks sound'iks on kujunenud sünge wave muusika, mille rasked trummid ja bassihelid on kontrastiks atmosfääriliste süntidele ja sample'itele.

Delusional
Dysaster Warrior

ELITSOH

Hostile on Tallinnas tegutsev eksperimentaalse elektroonilise muusika looja. Atmosfäärilised süntesaatorid, popilikud helid, agressiivsed trummid - seda kõike võib leiduda ta loomest ja enamgi. Positiivselt veider esteetika ja valmidus koostööks teeb Hostile'ist huvitava isiku, kelle tegevustel tuleks kindlasti silma peal hoida.

HOSTILE
Dysaster Warrior

knoM hsarhT

Mysty ja Dyvour ühendasid oma jõud, et luua kõige võimsam DJ duo Tartus. Nende loomes ja diskori töös on kuulda peamiselt techno't, psy-trance'i, house'i ja kõike muid võimalikke variante elektroonilisest tantsumuusikast.

Loading

Thrash Monk
Dysaster Warrior

stA_skaP

Paks_Ats, kellel on küll praegu vaid paar laulu oma diskograafias, on paljulubav noor Eesti räppar. Ta viljeleb klassikalisemat trapi ja Hip-Hopi, kuid on vägagi valmis laiendama enda žanri pagasit.

Paks_Ats
Dysaster Warrior

LLFRTS

Kui küsisime, kuidas ta ennast kirjeldaks:

Saatis ta Notepadi screenshoti, kus oli kirjas "trashy goth-synth-witchhh-pop-trash-pop produtsent pärapõrgust :)"
STRFLL
Dysaster Warrior

kiiP raksO

Oskar Piik on tartlasest laulja ja laulukirjutaja ning tema muusikas on esmatähtis laulu sõnum ja mõte. Oskar otsib alati võimalusi, et oma pillioskusi laiendada ning uusi viise, kuidas lummata oma kuulajaid.

Loading

Oskar Piik
Dysaster Warrior

eecapsonoM

GPLv3 litsensiga DJ duo, kelle kerning sobib igale žanrile. Supiköögi kogemusega Mimmu ning siiani ema keldris kopitanud Rx toovad tantsupõrandale ainult sans serif muusikat.

Loading

-Alar

Monospacee